/ Zakupy / Dostawa, odbiór

Dostawa, odbiór

Gotowe zamówienia można odebrać osobiście pod adresem ul. Obozowa 61, 01-418 Warszawa po wysłaniu przez nas e-mail wiadomości o gotowości zamówienia do odbioru. Możliwe godziny odbioru znajdziesz tu

Wysyłkę zamówień realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich DPD i InPost.
Jeśli zamiast czekać na wizytę kuriera wolisz odebrać paczkę w punkcie DPD Pickup to w Uwagach do zamówienia prosimy wskazać adres odpowiedniego punktu.

Koszt wysyłki zamówień na terenie Polski:

  • odbiór osobisty w siedzibie firmy – 0
  • kurier drukarnia na terenie Warszawy - 20 zł (dotyczy zamówień, których wartość do 500 zł brutto)
  • dostawa na terenie Warszawy kurierem drukarni – 0 zł (dotyczy zamówień, których wartość od 500 zł brutto)
  • paczkomaty Inpost – 17 zł (maksymalny rozmiar paczki 41x38x64 cm)
  • odbiór w punkcie DPD Pickup – 18
  • kurier DPD – 20

Zamówienia są przekazywane do firm kurierskich w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 19:00 za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Czas, po jakim zamówiony produkt trafia do Twoich rąk, to łączny czas potrzebny nam na wydruk, wykończenie i przygotowanie Twojego zlecenia do wysyłki plus czas, jakiego potrzebuje firma kurierska na jego dostarczenie. Przesyłki na terenie Polski są dostarczane przez firmy kurierskie standardowo w ciągu 1-2 dni roboczych, licząc od dnia nadania przez drukarnię.

Istnieje możliwość wysyłki Twojego zamówienia nawet tego samego dnia roboczego. Aby zapytać o taką możliwość dla Twojego produktu skontaktuj się z nami.