Dostawa, odbiór

Szacowany termin realizacji zamówień podany jest na stronie każdego produktu i jest indywidualny w zależności od rodzaju produktu, technologii druku, ilości, nakładu oraz usług dodatkowych. 

Gotowe zamówienia można odebrać osobiście pod adresem ul. Obozowa 61, 01-418 Warszawa po wysłaniu przez nas e-mail wiadomości o gotowości zamówienia do odbioru. Możliwe godziny odbioru znajdziesz tu

Wysyłkę zamówień realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich DPD i InPost.
Jeśli zamiast czekać na wizytę kuriera wolisz odebrać paczkę w punkcie DPD Pickup to w Uwagach do zamówienia prosimy wskazać adres odpowiedniego punktu.

Zamówienia są przekazywane do firm kurierskich w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 18:00 za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Czas, po jakim zamówiony produkt trafia do Twoich rąk, to łączny czas potrzebny nam na wydruk, wykończenie i przygotowanie Twojego zlecenia do wysyłki plus czas, jakiego potrzebuje firma kurierska na jego dostarczenie. Przesyłki na terenie Polski są dostarczane przez firmy kurierskie standardowo w ciągu 1-2 dni roboczych, licząc od dnia nadania przez drukarnię.

Istnieje możliwość wysyłki Twojego zamówienia nawet tego samego dnia roboczego. Aby zapytać o taką możliwość dla Twojego produktu skontaktuj się z nami.

Koszt wysyłki zamówień na terenie Polski:

  • odbiór osobisty w siedzibie firmy – 0
  • paczkomaty Inpost – 17 zł (maksymalny rozmiar paczki 41x38x64 cm)
  • odbiór w punkcie DPD Pickup – 16 zł
  • kurier DPD lub kurier drukarni (na terenie Warszawy) – 20
  • przesyłka gabarytowa kurierem DPD (na terenie Polski) lub kurierem drukarni (na terenie Warszawy) – 25 zł